Príspevok na Instagram

14 hodnotení
 
 

Pripravíme vám príspevok na Instagram, ktorý zaujme. Môžete si vybrať z viacerých variant. Chcete len grafiku, text statusu s hashtagmi alebo oboje? Pri tejto službe pracujeme s vašim obrázkom alebo s obrázkom z free fotobanky.

Variant
Cena 24 € 24 € 36 € od 24 € vrátane DPH
20 € 20 € 30 € od 20 €    
Kategória Sociálne siete
 

Záleží nám na spokojnosti našich klientov a preto sa snažíme vždy vyvinúť maximálne úsilie, aby sme splnili vaše ciele a predstavy.

Čo vám dodáme?

V cene vám vytvoríme grafiku príspevku, text statusu s hashtagmi alebo oboje. Záleží na tom, ktorú variantu si zvolíte. Pri tejto službe pracujeme s fotkou/obrázkom, ktorý nám dodáte alebo ktorý stiahneme z free fotobanky.

V prípade záujmu o väčší počet príspevkov na Instagram je každý ďalší príspevok spoplatnený.

Cena zahŕňa:

  • 1x návrh príspevku (v určenom rozsahu - grafika, text s hashtagmi alebo komplet príspevok)

 

Ako dlho to bude trvať?

Službu vám dodáme najneskôr do 5 dní odo dňa pripísania úhrady za službu na náš účet. V prípade záujmu o rýchlejšie dodanie si môžete zvoliť službu expresného dodania.

Čo budeme od vás potrebovať?

1. Zadanie - napíšte nám do objednávky, čo možno najkonkrétnejšiu predstavu príspevku (ak nemáte konkrétnu predstavu, môžete to nechať na nás)

2. Cieľ a účel príspevku

3. Obsah - text, obrázok, fotku, logo, prípadne ďalšie podklady (podľa vašej preferencie)

 

Ak sa vaša predstava presne nezhoduje s našou ponukou, to vôbec nevadí, objednávku si môžete zadať a ďalšie požiadavky nám napíšete buď do poznámky k objednávke alebo na email info@onlinelab.sk