Príspevok na Facebook

7 hodnotení
 
PRO
 

PRO SLUŽBA pre náročných.

Pripravíme vám príspevok na Facebook, ktorý zaujme. Môžete si vybrať z viacerých variant. Chcete len grafiku, text statusu alebo oboje? Pri tejto službe pracujeme s obrázkom/fotkou zakúpenou na Shutterstocku.

Variant
Cena 48 € 36 € 60 € od 36 € vrátane DPH
40 € 30 € 50 € od 30 €    
Kategória Sociálne siete
 

Záleží nám na spokojnosti našich klientov a preto sa snažíme vždy vyvinúť maximálne úsilie, aby sme splnili vaše ciele a predstavy.

Čo vám dodáme?

V cene vám vytvoríme grafiku príspevku, text statusu alebo oboje. Záleží na tom, ktorú variantu si zvolíte. Pri tejto službe pracujeme s fotkou/obrázkom, ktorý zakúpime na Shutterstocku (platená databáza vysoko kvalitných fotiek/obrázkov).

V prípade záujmu o väčší počet príspevkov na Facebook je každý ďalší príspevok spoplatnený.

Cena zahŕňa:

  • 1x návrh príspevku (v určenom rozsahu - grafika, text alebo komplet príspevok)

 

Ako dlho to bude trvať?

Službu vám dodáme najneskôr do 5 dní odo dňa pripísania úhrady za službu na náš účet. V prípade záujmu o rýchlejšie dodanie si môžete zvoliť službu expresného dodania.

Čo budeme od vás potrebovať?

1. Zadanie - napíšte nám do objednávky, čo možno najkonkrétnejšiu predstavu príspevku (ak nemáte konkrétnu predstavu, môžete to nechať na nás)

2. Cieľ a účel príspevku

3. Obsah - text, obrázok, fotku, logo, prípadne ďalšie podklady (podľa vašej preferencie)

 

Ak sa vaša predstava presne nezhoduje s našou ponukou, to vôbec nevadí, objednávku si môžete zadať a ďalšie požiadavky nám napíšete buď do poznámky k objednávke alebo na email info@onlinelab.sk