PORADENSTVO

1 hodnotenie
 
 

Potrebujete poradiť s online marketingom? Poradíme vám s akýmikoľvek otázkami, od nastavenia účtov až po stratégiu online marketingu vašej firmy/produktu. Dohodneme si s vami telefonické poradenstvo alebo video hovor.

Cena 72 € vrátane DPH
60 €    
Kategória Poradenstvo
 

Záleží nám na spokojnosti našich klientov a preto sa snažíme vždy vyvinúť maximálne úsilie, aby sme splnili vaše ciele a predstavy.

Čo vám dodáme?

V cene 30 Eur/hodina vám poradíme s akýmikoľvek otázkami týkajúcimi sa online marketingu (strategického aj technického charakteru). Poradíme vám so stratégiou marketingu vašej firmy, produktu, či služby. Taktiež vám pomôžeme so správnym výberom predajných kanálov na internete. Vieme vám poradiť aj s vytváraním a nastavením účtov online marketingových nástrojov (Google Ads, Google Analytics, Facebook, ...), či nastavením vašich reklamných kampaní.

V prípade záujmu o poradenstvo v rozsahu viac ako 1 hodina je potrebné si zakúpiť príslušný počet hodín poradenstva.

Cena zahŕňa:

  • 1 hodinu profesionálneho poradenstva (telefonicky, prostredníctvom videohovoru, na základe dohody)

 

Ako dlho to bude trvať?

Službu vám dodáme na základe vzájomnej dohody termínu poradenstva najneskôr do 5 dní odo dňa pripísania úhrady za službu na náš účet. V prípade záujmu o rýchlejšie dodanie si môžete zvoliť službu expresného dodania.

Čo budeme od vás potrebovať?

1. Zadanie - napíšte nám do objednávky s akou problematikou potrebujete poradiť

2. Termíny - návrhy termínov, kedy vám poradenstvo vyhovuje

3. Spôsob komunikácie - telefonicky alebo cez videohovor

 

Ak sa vaša predstava presne nezhoduje s našou ponukou, to vôbec nevadí, objednávku si môžete zadať a ďalšie požiadavky nám napíšete buď do poznámky k objednávke alebo na email info@onlinelab.sk